Ua En


Розробка веб сайтів

Сучасний успішний бізнес неможливо уявити без позиціонування в інтернеті.
Інтернет давно став звичним явищем в житті. Знайти всю необхідну інформацію, зробити покупки, чи укласти угоди можна не виходячи з дому чи офісу. Веб сайт компанії до того ж є чудовим майданчиком для проведення маркетингових досліджень, розміщення реклами своєї продукції і отримання «зворотного зв'язку» із споживачами чи клієнтами.

Дизайн студія «2day» пропонує комплекс послуг: створення та підтримку сайтів, редизайн сайтів, хостінг, створення фірмового стилю компанії.

Створення сайтів - наш основний профіль
Ми маємо практичні навики і досвід роботи в створенні цілого ряду веб-ресурсів

Комплексний підхід до створення сайту передбачає наповнення його повноцінним контентом (змістом), супровід та підтримку.

Для розміщення сайтів в Інтернеті ми пропонуємо якісний, швидкий хостінг.

Редизайн сайту

Ви вже маєте свій сайт, але останнім часом помітили, що його ефективність стала значно нижчою. Ми можемо запропонувати редизайн. Нове обличчя сайту позитивно позначиться не тільки на його роботі, а й на рейтингу. Крім того, редизайн сайту дозволить отримати сучасне рішення в оформленні.

Технології веб дизайну не стоять на місці, з'являються нові прийоми, на яких будується розробка сайтів. Редизайн сайту компанії поверне конкурентоспроможність і збільшить число потенційних клієнтів.